Zrób przegląd instalacji LPG – sprawdzenie gazu w aucie – Szczecin

Gdzie w Szczecinie zrobić przegląd instalacji LPG – dobry gazownik
AUTKOGAZ Szczecin ul. Wernyhory 17 tel. 501 76 73 76

Regularnie serwisowana i regulowana instalacja LPG w samochodzie będzie nam służyła przez długie lata. Dobrze skonfigurowana instalacja gazowa w aucie zapewnia nam bez problemową jazdę nawet przez kilkaset tysięcy kilometrów. Dlatego tak ważne jest żeby regularnie odwiedzać profesjonalny serwis i znać gdzie w Szczecinie jest dobry gazownik od aut. Podczas serwisu nie tylko wymieniane są filtry gazu, ale także sprawdzana jest szczelność całego układu oraz diagnostyka komputerowa. Czasem potrzebna jest także regulacja ustawień instalacji gazowej LPG.

Przegląd instalacji gazowej w samochodzie obejmuje m.in.:

– test szczelności instalacji
– sprawdzenie przewodów i świec zapłonowych
– wymiana filtrów gazu
– diagnostyka komputerowa i kasowanie błędów
– regulacja i kalibracja wtryskiwaczy LPG
– ogólne oględziny poprawności montażu

Istnieje możliwość umówienia się na serwis w Sobotę. Na co dzień pracujemy w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. Sobota tylko po uprzednim umówieniu się na konkretną usługę i godzinę. Przyjmujemy płatności gotówką oraz kartą zbliżeniową paypass (visa i mastercard).

Przegląd gazu w samochodzie to bardzo ważna czynność. Trzeba regularnie odwiedzać serwis instalacji LPG żeby uniknąć uszkodzenia silnika. Po za tym zbyt rzadko wymieniane filtry pogarszają osiągi i parametry silników, a co za tym idzie komfort jazdy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2 odpowiedzi na “Zrób przegląd instalacji LPG – sprawdzenie gazu w aucie – Szczecin”

  1. Dzisiaj byłem w autkogaz na przeglądzie instalacji gazowej w moim Audi A3 8P Sportback 3.2 VR6 250KM 184kW 2004 rok. Rzeczywiście niezbyt to chodziło i ogólnie były problemy. Okazało się, że trzeba wymienić świece. Chłopaki wymienili także filtry, wyregulowali, zrobili kalibrację wtrysków i auto normalnie jak z fabryki albo i lepiej 🙂 Teraz ma takiego kopa, że naprawde chce się jeździć. Polecam Autkogaz i wystawiam super opinie. Byłem tu pierwszy raz, ale już wiem, że to mój polecany warsztat LPG w Szczecinie.

  2. Dokładnie tak jak piszą to tak robią. Od kilku miesięcy miałem problemy z gazem w moim Audi A6 C5 3.0 i kilku gazowników zalecało już nawet remont silnika. Kolega polecił mi autkogaz żebym tu przyjechał i jeszcze raz sprawdził co powie inny warsztat lpg. Okazało się, że sterownik jest zepsuty a sprawdzili to dzięki temu że jako jedyni mieli taki od ręki na półce na podmiance. Interfejs pokazywał, że ze sterownikiem wszystko ok a jednak był uszkodzony. Zapłaciłem tyle ile trzeba i zapominam o innych gazownikach w naszym mieście. Naprawdę szacun za tą naprawę bo byłem już załamany i chciałem sprzedawać auto, a bardzo je lubię.

Dodaj komentarz