Tutaj można sprawdzić szczelność układu chłodzenia – badanie chłodnicy Szczecin

Gdzie w Szczecinie zbadać czy nie ma wycieków z chłodnicy?
AUTKOGAZ Szczecin ul. Wernyhory 17 tel. 501 76 73 76

Układ chłodniczy w każdym aucie służy jak sama nazwa wskazuje do chłodzenia ciepła, które wyzwala się podczas pracy silnika. Chłodnica jest niezbędna do tego żeby chronić naszą jednostkę przed przegrzaniem, a co za tym idzie zniszczeniem. Dlatego trzeba regularnie sprawdzać poziom płynu chłodniczego i w razie czego uzupełniać go raz na jakiś czas. Drobne ubytki na przestrzeni kilku tysięcy kilometrów nie są problemem, jeśli jednak płynu ubywa więcej to należy znaleźć tego przyczynę.

Najlepiej jest udać się do dobrego warsztatu samochodowego. Dobry mechanik to taki, który jest wyposażony w specjalne urządzenie do badania szczelności układu chłodzenia, a co za tym idzie do sprawdzenia czy i gdzie są jakieś wycieki z chłodnicy. Profesjonalne sprawdzenie szczelności chłodnicy zajmie kilkanaście minut, a dzięki temu będziemy mieć pewność czy z naszym układem jest wszystko w porządku czy też trzeba wykluczyć przyczynę powstawania wycieków.

Zapraszamy do naszego warsztatu. Szybko i tanio zrobimy profesjonalny test szczelności chłodnicy. Oferujemy najniższe ceny na badanie szczelności przewodów chłodniczych w samochodzie w Szczecinie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]