Ręczna parowa myjnia samochodowa – kompleksowe czyszczenie auta w środku – Szczecin

Ręczne czyszczenie samochodów w środku parą – Szczecin
ul. Wernyhory 17, Pranie tapicerek – Czystko.pl, 502 866 337

Zapraszamy do samochodowej myjni parowej w Szczecinie. Czyścimy kompleksowo auta osobowe, terenowe, dostawcze oraz ciężarowe. Posiadamy najmocniejszą myjnię parową w Szczecinie. Oprócz mycia oferujemy także kompleksową kosmetykę umytego u nas auta.


Nasza flagowa usługa nazywa się “Auto na gotowo”. W skład tego pakietu wchodzi – odkurzanie całego wnętrza auta wraz z bagażnikiem, czyszczenie samochodu w środku parą, pranie tapicerki (przednich siedzeń, tylnej kanapy, boczków), usuwanie ewentualnych zabrudzeń z podsufitki, czyszczenie i konserwacja nano kosmetykami kokpitu i elementów plastikowych, mycie wewnętrznych elementów karoserii, mycie auta z zewnątrz, osuszanie hydro woskiem. Wysoką czystość sprzątanego auta zapewnia myjnia parowa.

Cennik pakietu “Auto na gotowo”

  • 250 zł – auto maksymalnie klasa średnia (np. ford focus, vw golf, audi a4, citroen c4, opel astra)
  • 300 zł – auto wyższa klasa średnia (np. passat, mondeo, bmw 5, peugeot 508)
  • 350 zł – auta suv, premium, van (mercedes s klasa, audi a8, ford s-max, mitsubishi outlander)
  • 450 – busy (opel vivaro, vw transporter, mercedes vito)

dopłaty

– 50 zł jasna tapicerka
– 50 zł czyszczenie po psach, materiałach budowlanych itp
– 50 zł twardy nano wosk na teflonie

Kompleksowe czyszczenie całego auta trwa od 6 do 10 godzin. Rezerwacji prosimy dokonywać dzwoniąc pod nr tel. 502 866 337

Proponujemy także specjalne pakiety, zniżki i rabaty dla taksówkarzy. Kompleksowe czyszczenie sprzątanie taksówek taxi Szczecin.

Więcej informacji o punkcie mycia : myjnia Szczecin

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Jedna odpowiedź do “Ręczna parowa myjnia samochodowa – kompleksowe czyszczenie auta w środku – Szczecin”

  1. Ford Mondeo V Hatchback 1.5 EcoBoost 160 KM 118 kW 2014 rok wysprzątany i wyprany jak nówka sztuka. Auto po małych dzieciach, wczasach i wożeniu psa. Można sobie wyobrazić jakie było brudne. Zadzwoniłem tu w sprawie prania tapicerki samochodowej, ale ostatecznie zdecydowałem się na opcje Auto na gotowo i to była najlepsza decyzja. Wszystko kompleksowo wyczyszczone i wypachnione aż chce się znowu wsiadać i jeździć. Żona ma Ford Fusion 1.6 TDCi 90KM 66kW 2007 rok i tez tutaj przyjedzie niedługo na wypucowanie wozu 🙂

Dodaj komentarz