Tutaj można tanio naprawić alternator i rozrusznik – wymiana Szczecin

Gdzie w Szczecinie naprawiają alternatory i rozruszniki – serwis
AUTKOGAZ Szczecin ul. Wernyhory 17 tel. 501 76 73 76

Rozrusznik oraz alternator to podzespoły w samochodach, które podlegają zużyciu i raz na jakiś czas potrzebna jest ich wymiana. Dla tych, którzy są bardziej oszczędni istnieje także taka alternatywa jak regeneracja lub naprawa alternatora i rozrusznika. Nasz warsztat współpracuje z najlepszymi fachowcami od elektryki samochodowej.

Oferujemy kompleksową naprawę alternatorów i rozruszników. Usługa polega na wymontowaniu rozrusznika lub alternatora, regeneracji i ponownym montażu sprawnego podzespołu. Nasz mechanik zawsze dokładnie sprawdza poprawność działania części i daje gwarancję na wykonaną usługę.

W naszym serwisie można także zakupić nowy alternator i rozrusznik z wymianą w naprawdę niskiej cenie. Proponujemy wymianę alternatorów na nowy jeśli regeneracja nie jest juz możliwa lub po prostu nie opłacalna.

Naprawa alternatora w Volvo V40 1.8 122 km

Regeneracja rozrusznika w Seat Toledo II 1.8 20V 125 KM 2001 rok

Usługa związana z regeneracją alternatora lub rozrusznika najczęściej trwa ok 2 dni.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Jedna odpowiedź do “Tutaj można tanio naprawić alternator i rozrusznik – wymiana Szczecin”

  1. Mam Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110 KM 81 kW z 2004 roku i ostatnio padło mi ładowanie akumulatora. Zostawiłem auto w autkogaz i okazało się, że trzeba wymienić lub naprawić alternator. Zdecydowałem się na naprawę i widzę, że się opłaciło. Co prawda auto odebrałem dopiero na 2 dzień bo taka regeneracja alternatorów chwilę jednak trwa, ale jestem zadowolony i śmigam dalej bez potrzeby wydawania majątku na nową część. Za regenerację alternatora i oczywiście demontaż + montaż zapłaciłem 380 zł. Polecam autkogaz i wystawiam dobrą opinie. Niedługo mam wymianę oleju, filtrów oraz klocków hamulcowych więc pewnie się u nich też pojawię. Szwagier ma B7 Tdi 2.0 140 km i też tutaj przyjeżdża na podstawowe serwisy.

Dodaj komentarz