Tutaj można sprawdzić jaki jest gruby lakier na samochodzie – miernik lakieru Szczecin

Gdzie w Szczecinie sprawdzają grubość lakieru samochodowego
AUTKOGAZ Szczecin, ul. Wernyhory 17, tel. 501 76 73 76

Sprawdzenie grubości lakieru samochodowego – pomiar

Używane auto wizualnie może wyglądać jak nowe. Zapewne sprzedawca czy handlarz autami będą przekonywać potencjalnego klienta, że samochód nigdy nie miał kolizji i nie brał udziału w wypadku, a był wykorzystywany sporadycznie. Stąd też wynika idealny stan lakieru. Jeśli mamy do czynienia z kilku czy kilkunastoletnim autem, to naturalnie na lakierze np. w pobliżu klamek powinny znajdować się choć drobne rysy, świadczące o normalnym użytkowaniu samochodu. W przypadku, gdy lakier jest bez skazy, najprawdopodobniej był polerowany lub cały pojazd był lakierowany.

Łatwo można dowiedzieć się o stanie karoserii auta z wykorzystaniem miernika grubości lakieru samochodowego. Dysponujemy nim w naszej firmie i świadczymy usługi związane ze sprawdzeniem stanu zewnętrznego samochodu. Kontrola grubości lakieru samochodowego przeprowadzana jest na zlecenie naszych klientów i jest nieodłącznym elementem sprawdzenia używanego auta przed zakupem.

Za pomocą profesjonalnego miernika grubości lakieru nasi pracownicy będą mogli znaleźć miejsca, gdzie nadwozie lub jeden z jego elementów było naprawiane – prostowane, spawane, szpachlowane i powtórnie lakierowane, co świadczy o tym, że samochód nie jest bezwypadkowy. Oferujemy mierzenie grubości lakieru kupowanego przez klientów auta i interpretację wyników wskazywanych przez elektroniczny miernik.

Jeśli większość elementów nadwozia ma lakier o grubości 100-120 mikronów, a jeden lub kilka mają powłokę 3 razy grubszą, to w zasadzie pewne, że były poddawane działaniu lakiernika.

– sprawdzanie samochodu na obecność szpachli pod lakierem
– wypożyczalnia mierników grubości lakieru
– wypożyczenie testera do sprawdzania jaki gruby jest lakier
– badanie powłoki lakierniczej czy samochód nie jest po wypadku
– pomiar grubości szpachli pod lakierem

[Głosów: 0   Average: 0/5]