Stag Szczecin – Tutaj serwisujemy i montujemy instalacje gazowe LPG

STAG SZCZECIN

Gdzie w Szczecinie jest dobry warsztat LPG
autoryzowany serwis Stag
Grupa AUTKOGAZ Szczecin
ul. Wernyhory 17 tel. 501 76 73 76

Instalacje gazowe LPG cieszą się nie słabnącą popularnością wśród kierowców, którzy cenią sobie oszczędną jazdę. W erze coraz bardziej zawodnych i drogich w naprawach diesli zamontowanie gazu do samochodu staje się doskonałym rozwiązaniem jeśli chcemy zaoszczędzić realne pieniądze na eksploatacji auta.


Instalacja gazowa LPG STAG-300-6 QMAX BASIC w Volvo S80 Sedan 2.5 i 20V 210 KM 154 kW

Rekomendowany warsztat STAG Szczecin

Aktualnie jesteśmy w stanie zamontować instalację gazową LPG w praktycznie każdym aucie. Dysponujemy zapleczem części i akcesorów do montażu gazu w samochodach najważniejszych producentów w tym także firmy Stag. To solidne i ciekawie pomyślane instalacje, które montujemy na życzenie klienta.

Nasz warsztat LPG proponuje najlepsze rozwiązania w najniższej cenie. Założenie – montaż instalacji LPG Stag trwa maksymalnie 2 dni. Jeśli chodzi o gaz V generacji, bezpośredni wtrysk paliwa to potrzebujemy na to ok 3 dni. Na co dzień robimy także takie usługi jak  zamontowanie, serwis, naprawa, regulacja instalacji gazowych LPG Stag w Szczecinie.

Zakładanie instalacji gazowej STAG do samochodu – Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

Instalujemy gaz do auta, który posiada Homologacja ECE-R115 na rynek niemiecki. Autkogaz to polecany przez internautów i zadowolonych klientów serwis LPG STAG w Szczecinie. Regularnie korzystamy ze szkoleń i technicznego wsparcia od powyższego producenta podzespołów LPG. Aktualnie prowadzimy serwis Stag Szczecin jako rekomendowany partner.

[Głosów: 4   Average: 4.3/5]