Tutaj można sprawdzić samochód na podnośniku przed zakupem – warsztat Szczecin

Gdzie w Szczecinie sprawdzają samochody przed kupnem
AUTKOGAZ Szczecin, ul. Wernyhory 17, tel. 501 76 73 76

Sprawdzenie samochodu przed zakupem – dobry mechanik Szczecin

Kupno samochodu dla klienta, który nie ma szerokiej wiedzy z zakresu motoryzacji, będzie wyzwaniem. Trudności piętrzą się, jeśli auto kupujemy od indywidualnych sprzedawców albo od handlarzy, a nie z salonu. Jakiekolwiek mankamenty pojazdu mogą być tuszowane przez sprzedającego, aby zachęcić klienta do zakupu. Tylko fachowcy lub osoby dysponujące odpowiednimi narzędziami mogą obnażyć całą, czasem niewygodną prawdę na temat kupowanego auta.

Dlatego usługa sprawdzenia auta przed zakupem jest tak ważna. Przeprowadzamy ją w pełni profesjonalnie, dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej motoryzacji. Nasi pracownicy sprawdzą każde auto, które chciałbyś kupić. Zlecając specjaliście sprawdzenie samochodu, oszczędzasz sobie stresów w przyszłości. Kupno niesprawdzonego auta może okazać się nawet niebezpieczne w skutkach.

Sprawdzenie samochodu przed zakupem jest konieczne, jeśli chcesz kupić samochód sprawny technicznie i wiedzieć, czy jest to auto bezwypadkowe, czy też brało udział w stłuczkach i kolizjach. Przeprowadzamy kontrolę stanu technicznego nadwozia, podwozia, wnętrza oraz silnika. Sprawdzamy też historię wypadkową pojazdu. Nasi eksperci, po zapoznaniu się ze stanem technicznym i wizualnym auta, wydadzą na jego temat rzetelną, obiektywną opinię.

Na tej podstawie będziesz mógł na spokojnie się zastanowić, czy nadal jesteś zainteresowany zakupem danego samochodu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]