Tutaj można przeprowadzić serwis, sprawdzenie i napełnienie klimatyzacji w samochodzie – Szczecin

Gdzie w Szczecinie można szybko i tanio napełnić klimatyzację.
AUTKOGAZ Szczecin, ul. Wernyhory 17, tel. 501767376

Klimatyzacja samochodowa przestała być luksusem w samochodach, którymi jeżdżą Polacy. Jest montowana od lat w ramach standardowego wyposażenia samochodów osobowych. Pozwala na niemalże natychmiastowe obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu w czasie gorącego lata i jednocześnie ułatwi odparowanie szyb zimą. Dla jej sprawności działania konieczne jest dokonywanie okresowego przeglądu układu klimatyzacji.

Oferujemy naszym klientom usługę polegającą na serwisie klimatyzacji samochodowej, wraz z uzupełnieniem czynnika roboczego. Warto oddać samochód na serwis klimatyzacji przed nadejściem cieplejszych dni. Najczęściej zimą korzystamy z układu klimatyzacji sporadycznie, przez co mechanizm nie działa poprawnie, ponieważ nie jest oliwiony od środka czynnikiem chłodzącym, w skład którego wchodzą specjalne środki smarne i konserwujące.

Długi okres, w którym klimatyzacja nie jest uruchamiana lub robimy to tylko kilka razy w ciągu całej zimy, powoduje, że smarne elementy płynu przestają spełniać swoją funkcję. Konsekwencją tego jest starzenie się gumowych uszczelnień w układzie klimatyzacji z dużą intensywnością. Nie trudno w takich warunkach o pojawienie się nieszczelności, przez które czynnik chłodzący będzie wydostawał się na zewnątrz.

Przynajmniej raz w roku, najlepiej po zimie, specjaliści mechanicy zalecają rutynowy przegląd klimatyzacji samochodowej. W naszym warsztacie fachowo zajmiemy się układem chłodzącym w Twoim samochodzie. Zbadany ilość i skuteczność działania czynnika chłodzącego, stan sprężarki czy poziom zanieczyszczenia układu klimatyzacji. Jeśli stwierdzimy zagrzybienie w układzie, fachowo je usuniemy, naprawimy wszystkie usterki i nabijemy klimatyzację. Będzie ona gotowa do działania w czasie upałów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]