Wymiana butli, zbiornika na gaz LPG w samochodzie – Szczecin

Gdzie w Szczecinie robią homologację – legalizację butli LPG
Autkogaz Szczecin ul. Wernyhory 17 tel. 501 76 73 76

W serwisie LPG Autkogaz Szczecin mogą Państwo dosłownie od ręki wymienić zbiornik gazowy w samochodzie na nowy. Operacja taka trwa ok 2 godziny i daje gwarancję kolejnych 10 lat użytkowania auta z instalacją gazową LPG bez potrzeby robienia ponownej homologacji. Wymiana podstawowego zbiornika na gaz LPG w aucie kosztuje 480 zł (np. 42 litry butla toroidalna w kole zapasowym).

Według nas nie opłaca się zlecać ponownej legalizacji starej butli LPG w aucie z instalacją gazową. Zazwyczaj trwa to kilka dni, kosztuje nie wiele mniej niż wymiana i nigdy nie mamy 100% pewności, że uzyskamy ponowne 10 lat homologacji. Dlatego dla własnego komfortu i bezpieczeństwa zalecamy żeby zbiornik, któremu skończyła się legalizacja wymienić na nowy.


Nasz zasięg to oczywiście całe Województwo Zachodniopomorskie. Obsługujemy klientów całej Polski. Przyjeżdżają do nas na legalizację zbiorników LPG kierowcy z takich powiatów jak – Gryfino, Stargard Szczeciński, Goleniów, Police, Pyrzyce, Międzyzdroje, Świnoujście, Rewal, Pobierowo i wiele wiele innych.


Gwarantujemy najniższą cenę na wymianę zbiornika gazowego w samochodzie osobowym. Najtaniej w Szczecinie wymienimy butlę na gaz LPG. Oferujemy także najtańsze przeglądy i regulację instalacji gazowej w aucie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]